Już w marcu widowisko balonowe w Bielsku-Białej

11 luty 2019

Każdy rodzic doskonale wie, że dmuchany balonik potrafi wywołać uśmiech na buzi każdego dziecka. 

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której w jednej chwili zobaczyć będzie można setki, a nawet tysiące balonów w kolorach tęczy, a balonowe kostiumy oraz scenografia przeniosą publiczność w bajeczny świat.

Funny Balls Show to interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny.

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii!

Wydarzenie odbędzie się 25 marca w Bielskim Centrum Kultury o godzinie 10:00 i 18:30.

Szczegóły na stronie:

https://pankoncert.pl/event/balonowe-show-czyli-funny-balls-show/