Kino Konesera - konkurs

29 styczeń 2020

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. 03.02 zagramy „Amazing Grace: Aretha Franklin”

Opis filmu:

Reżyseria: Sydney Pollack, Alan Elliott

Obsada: Aretha Franklin, James Cleveland, Alexander Hamilton

Dokumentalny/USA

Amerykańska Królowa Soul i autorka tekstów, Aretha Franklin, podczas dwóch styczniowych nocy w 1972 roku nagrywa na żywo w New Temple Missionary Baptist Church w Los Angeles album gospel pt. „Amazing Grace”. Śpiewa głównie do afroamerykańskiej publiczności. Towarzyszy jej chór wspólnotowy południowej Kalifornii pod dyrekcją Aleksandra Hamiltona. James Cleveland występuje wraz z Arethą i akompaniuje jej na fortepianie

UWAGA KONKURS!

Do wygrania podwójne zaproszenie na w/w film.

Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając hasło "kino konesera" a w treści podać swoje imię i nazwisko. Na Wasze maile czekamy do czwartku 30 stycznia do godziny 10:00. Zwycięzcę powiadomimy drogą mailową. Powodzenia!