Kino Konesera - konkurs

05 luty 2020

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych. 10.02 zagramy „Ella Fitzgerald: Just One of Those Things”

 

Opis filmu:

Reżyseria: Leslie Woodhead

Obsada: Tony Bennett, Jamie Cullum, Laura Mvula, Johnny Mathis

 

Dokument, Muzyczny, Biograficzny/Wielka Brytania

Ella Fitzgerald miała zaledwie 15 lat kiedy w roku 1934 wygrała konkurs talentów w Teatrze Apollo w Harlemie. W ciągu kilku miesięcy przemieniła się w gwiazdę. Ella: Tylko jedna z tych rzeczy zabiera nas w podróż przez ponad sześć dekad podczas których jej zachwycający głos zamienił w radość osobiste tragedie i problemy ówczesnych czasów. W filmie pokazane są niewidziane dotąd zdjęcia i wywiady, które pokazują życie Elli Fitzgerald, oraz historię jej życia - życia czarnej kobiety, która zrobiła karierę

w czasach niesamowitego rasizmu.

UWAGA KONKURS!!! Do wygrania podwójne zaproszenie na w/w seans.

Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając hasło "kino konesera" a w treści podać swoje imię i nazwisko. Na Wasze maile czekamy do czwartku 6 lutego do godziny 10:00. Zwycięzcę powiadomimy drogą mailową. Powodzenia!