Star akcji Książka wspiera bohatera 2020

13 luty 2020

Zapraszamy 13 lutego o godz. 11.30 do Galerii SFERA na happening inaugurujący kolejną edycję książkowej akcji w roku 2020.

 

„ Ta akcja to fenomen. Informacje o poziomach czytelnictwa czy też o ilościach sprzedawanych książek zwykle nie są optymistyczne. A na naszej akcji w Galerii Sfera są tłumy. Warto podkreślić iż zaangażowanych w nią jest około 100 instytucji w ciągu roku. To są punkty, w których zbieramy książki. Przedszkola i szkoły w całej Polsce, które zbierają je na swoim terenie. Partnerzy akcji, dzięki którym udaje się ją organizować już po raz trzeci. I oczywiście uczestnicy akcji, którzy odwiedzają kolejne Charytatywne Kiermasze Książek. Wszystkim chcieliśmy podziękować i zaprosić na akcje w roku 2020" - wyjaśnia Wojciech Owczarz, jej pomysłodawca.

 

A miłośnicy ludzi, książek i środowiska  będą mieli kolejną okazję do nabycia po okazyjnych cenach ciekawych książek oraz wsparcia dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych już 29 lutego w Galerii Sfera.

 

Więcej informacji – www.ksiazkawspierabohatera.pl i na  FB akcji.

 

Dla tych osób, które chciałyby przynieść swoje niepotrzebne książki dobra informacja. Najlepiej przynieść je do Punktu Informacyjnego w Galerii Sfera I, ale w naszym mieście i okolicy jest już kilkanaście miejsc, w których możecie to zrobić. Szczegóły na stronie internetowej akcji i na FB Arki.

 

Zachęcamy do zorganizowania zbiórki przedszkola i szkoły, firmy i instytucje z naszego miasta i okolic. To akcja, w której wszyscy wygrywają. Możecie Państwo przekazać swoje niepotrzebne książki na naszą akcję, jej uczestnicy nabywają je po bardzo atrakcyjnych cenach, a na końcu wygrywają dzieci.