Konkurs - Liga Mistrzów

16 sierpień 2020

Wielkie, sportowe emocje na najwyższym poziomie powracają!

Na początku marca nikt nie podejrzewał, że cały piłkarski świat stanie na głowie i aby poznać najlepszą klubową drużynę Europy kibice będą musieli czekać aż 5 miesięcy…

Jednak pewne pytania nie mogą pozostać bez odpowiedzi!

Już w sierpniu transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich zagoszczą ponownie na ekranach kin Helios.

Kumulacja piłkarskich wydarzeń będzie naprawdę ogromna, tym bardziej, że kibice na całym świecie są już bardzo stęsknieni sportowych emocji na najwyższym poziomie, a obecny system rozgrywek zupełnie nie przypomina dotychczasowego schematu!

W ciągu niecałych dwóch tygodni odbędzie się aż siedem pojedynków prawdziwych, europejskich gigantów.

Wszystko to sprawi, że sierpień będzie najbardziej piłkarskim miesiącem od lat.

Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na wielkim ekranie.

Bilety na transmisje meczów Champions League dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce.

Tego nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe, sportowe emocje!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jedna podwójna wejściówka na każdy mecz!

Co zrobić aby ją wygrać? Wystarczy wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując hasło "mecz w Heliosie" a w treści napisać dlaczego to Ty powinieneś wygrać bilety. Najbardziej kreatywną osobę nagrodzimy wejściówkami. 

Powodzenia!