Wiślański Kiermasz Świąteczny

09 grudzień 2020

Świąteczny kiermasz na wiślańskim rynku
Wiślański Kiermasz Świąteczny to tegoroczna propozycja na świąteczne zakupy w Perle Beskidów. Przez dwa dni na Placu Hoffa w Wiśle będzie można kupić regionalne wyroby, upominki i rękodzieło. Wszystko to pod hasłem: „Wspierajmy artystów i rękodzielników”.
Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju zamieniono Jarmark z Tradycją na nieco skromniejszy Wiślański Kiermasz Świąteczny!
- Chcemy pokazać, że mimo obostrzeń, do których musimy się dostosować, warto zachęcić wszystkich do wspierania lokalnych artystów czy rzemieślników. Tęsknimy też za świątecznym klimatem, który w każdym roku pojawia się przy okazji jarmarku. Dlatego zapraszamy wszystkich na Wiślański Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się już w najbliższy weekend - 12 i 13 grudnia na wiślańskim rynku – mówi Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

Na stoiskach będzie można zakupić ozdoby, prezenty, ciasteczka, przyprawy, zioła, ceramikę i wiele innych pięknych rzeczy.
Wiślański Kiermasz Świąteczny zawita na Plac Hoffa w weekend 12-13 grudnia w godzinach 10:00 – 16:00. Wzorem zeszłego roku do akcji przyłącza się także Nadleśnictwo Wisła, które podczas kiermaszu rozda świąteczne drzewka.

Zapraszamy na spacer do centrum Wisły w najbliższy weekend.