PIOTR WICEMISTRZEM ŚLĄSKA

18 listopad 2021

Piotr Talik mistrzowsko kończy sezon lekkoatletyczny 2021 dwukrotnie stając na podium.

W sobotę 13 listopada 2021 r. w Wiśle odbyły się Mistrzostwa Śląska w biegach górskich. Startując w biegu na dystansie 800 m w kategorii U-14 Piotr, zawodnik klubu KS SPRINT Bielsko-Biała wywalczył srebrny medal zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Śląska.

Drugi srebrny medal zdobył w X Młodzieżowym Biegu Niepodległości, który odbył się 11 listopada 2021 r. na stadionie BBOSiR w Bielsku-Białej. W biegu na dystansie 800m, reprezentując gminę Jasienica i miejscowość Mazańcowice zajął 2 miejsce.

Podium z Mistrzostw Śląska, na którym stoi trzech medalistów. Na miejscu nr 2 (pierwszy z lewej) - Piotr Talik, który jest ubrany w klubowy dres. Na pozostałych miejscach podium złoty i brązowy medalista.

Srebrny medal z wygrawerowaną nazwą zawodów Mistrzostw Województwa Śląskiego w Lekkiej Atletyce.

Podium z X Młodzieżowego Biegu Niepodległości, na którym stoi trzech medalistów. Na miejscu nr 2 (pierwszy z lewej) - Piotr Talik. Na pozostałych miejscach podium złoty i brązowy medalista. W tle stadion lekkoatletyczny BBOSiR.

Zobacz też:

PODZIĘKOWANIE ZA PRACĘ W KOŁACH GOSPODYŃ

Wójt Janusz Pierzyna podziękował za pracę w sołeckich kołach gospodyń wiejskich paniom, które przekazały kierowanie stowarzyszeniem ...

 

MIEJSCE DLA ŁAZÓW

Gmina Jasienica ogłosiła przetarg na wyłonienie wykonawcy budynku nowej strażnicy OSP w Łazach wraz z salą dla mieszkańców sołectwa.

 

KLASY NA NOWY SEMESTR

Dobiega końca rozbudowa Szkoły Podstawowej w Świętoszówce. Uczniowie naukę w nowej części zaczną już w kolejnym semestrze.

 
logo Monitor Polski